Rosťa

Hudba je esencí naší duše
a písničky - album našich vzpomínek. 

Hudební produkce

Dopřejte si radost a kytarovou pohodu.

Repertoár: je převážně komorní a český. Stylově je nejblíže folk - rock, blues, šansony, balady, vlastní skladby   evergreeny od 60 let po současnost. Jedním slovem prostě "písničky". 

Hraji: na koncertních podiích, v klubech, kavárnách, vinárnách, restauracích,  hotelech, barech a ale i na společenských akcích jako jsou svatby, oslavy, srazy, podnikové večírky....

Dopřejte si kytarovou pohodu k poslechu i k tanci.

(Cena podle délky produkce: ...od 2 400 Kč) 

NĚCO MÁLO O MNĚ

Jméno: Rostislav Jankovec
Domov: Praha
Věk: přiměřený
Hudební vzdělání: konzervatoř Jaroslava Ježka
obor: kytara, zpěv, kompozice

Hraji od deseti let, mám za sebou pár kapel, řadu vystupování, hudebních soutěží, svateb, oslav ale i koncertů a poslechových akcí. Prošel jsem od sólového vystupování přes folkové, rockové, zábavové kapely až k současnému stavu, kdy hraji naplno sám nebo v duetu RH Faktor s Honzou Malým. V některých případech, kdy to skladbě může pomoci, nahrazuji kapelu naprogramovanými hudebními podklady na midi-klávesách a vokalizérem, tzn. že výsledný zvuk je zvuk celé kapely včetně vícehlasů. Naopak na komornějších akcích dávám přednost šesti strunám své kytary.

Nabízím profesionální aparaturu, kvalitní zvuk a kytarovou pohodu.

Výsledek posuďte sami...

 

Zítra ráno v 5 (Jarek Nohavica) 😀

Pár dalších nahrávek

Bodláky ve vlasech

Haleluja

Už pár let

Slunečnice

Play, play

Blues pro papírový děvče

Vaše ohlasy

Ahoj Rosťo, chtěla bych Ti poděkovat za Tvoje krásné písničky. Když mám chvilku čas, tak si je pouštím - zkrátka nemám slov. Ještě jednou dík.

Zlatka

Rosťo, jako vždy perfektní, a to jak Tvoje stránky, tak muzika, kterou ostatně znám a poslouchám již dlouhá léta. Vždy jsem si ve Tvém provedení rád poslechl jak převzatý repertoár, tak především vlastní skladby. Je to relax, který s tebou budu chtít prožívat i v budoucnosti. Ať Ti to dlouhá léta tak pěkně hraje k mému potěšení i potěšení ostatních šťastlivců. Dík a držím palce

Láďa

K tvému hraní - nikdy nemůžeš přestat hrát, jinak by v tobě umřelo i to poslední co ještě věří v zázraky. Proč myslíš, že to jak hraješ je tak vyjímečné. Protože to není o technice hraní, ale o srdci. V tu chvíli je to Rosťa. Ten, kterýho máš jinak pěkně schovanýho kdesi uvnitř a nikoho k němu nepouštíš. Kytara je jediná bytost, která má tu výsadu se k tobě přiblížit. Možná proto že neublíží, nezradí, umí vyslechnout a pochopit. To víš nejlíp Ty sám. 


Barbora

Kontakt

Telefon

+420 602 181 639

E-mail

rostislav@jankovec.cz

Facebook

https://www.facebook.com/rostislav.jankovec